Lisede Kız Meselesi Yine Kanlı Bitti!

Lise öğrencisi gençler sebebinin kız meselesi olduğu öğrenilen kavgada birbirlerine girdi. Sözlü tartışma olarak başlayan kavgada bıçaklar konuştu. 11. Sınıf öğrencisi D.E karnından bıçaklanarak hastaneye kaldırıldı.

Avcılar’da Saide Zorlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ve aralarında daha önce tartışma olan bir grup genç arasında okul çıkışında bir tartışma başladı. Tartışma çok geçmeden kavgaya dönüştü. Kavga Sırasında lise öğrencisi D.E karnından bıçaklanarak yaralandı.

Olay cuma günü saat 16:30 sıralarında Avcılar Cihangir Mahallesinde yaşandı. Okul çıkışında kız meselesi kavgası yaşandı.  Yaşanan arbedede bıçaklanan D.E ‘nin yardımına ilk olarak arkadaşları koştu. Olayı gören vatandaşlar hemen sağlık ekiplerini ve polisi olay yerine çağırdı. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan D.E Sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı. Olayla ilgili henüz okul yönetiminden bir açıklama gelmedi.

Polis Olayla İlgili Çalışma Başlattı

D.E Murat Kölük Devlet Hastanesine kaldırırken, polis ekipleri olayla ilgili çalışma başlattı. Henüz D.E’nin kim tarafından bıçaklandığı resmi kayıtları intigal etmedi.

 

Erhan Yakut

Erhan Yakut 1989 Eskişehir Doğum olan yazarımız , uluslararası ilişkiler bölümü mezunu olup sitemizde haftanın 4 günü haber yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz