Emre Mor için Fenerbahçe Atağı

497 0

Fenerbahçe’den Emre Mor transferi için yeni bir atak! Yeni sezonda kadrosunu iyi isimlerle güçlendirmek isteyen Fenerbahçe, Borussia Dortmund’un genç yıldızı Emre Mor için bir kez daha atağa kalktı.

Borussia Dortmund’lu oyuncu ve menajeri ile el sıkıştığı öğrenilen sarı-lacivertliler, Alman kulübüyle temasa geçti.

Emre’de ısrarcı olan yönetim, başarılı oyuncuyu 1 yıl kiralık olarak renklerine katmayı planlıyor. Borussia Dortmund’un da ilk kez Fenerbahçe’nin teklifine bu kadar sıcak baktığı belirtiliyor.

Böylece Almanlar, 19 yaşındaki oyuncusunun tecrübe kazanarak kulübe tekrardan dönmesini düşünüyor. Teknik direktörlüğe getirilmesi beklenen Aykut Kocaman da Emre Mor’un transfer edilmesine olumlu rapor verdi. Yönetim, Kocaman’ın elinde genç oyuncunun daha gelişeceğine inanıyor.

MENAJERİ: TAKIMI İLE SEZON SONUNDA KONUŞACAĞIZ

Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) takımlarından Borussia Dortmund’da forma giyen milli futbolcu Emre Mor’un menajeri “Muzzi” lakabıyla bilinen Mustafa Özcan, 19 yaşındaki futbolcunun Türkiye’ye transfer edilmeyeceğini söyleyerek, “Emre yazın Türkiye’ye transfer edilmeyecek. Emre için en iyisinin ne olacağını Borussia Dortmund ile sezon sonunda konuşacağız” ifadelerini kullanmıştı.


Kadir Polat

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Leave a comment