Talisca’nın yeni takımı

512 0

Talisca, Manchester United ile anlaştı
Beşiktaş’ta kalıp kalmayacağı hala belli olmayan Talisca için ülkesinde yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Portekiz basınında Brezilyalı yıldız oyuncu için Manchester United ile anlaşmaya varıldığı öne sürüldü.

Portekiz basınının önde gelen internet sitesi Ojobo, Jose Mourinho’nun kendisine olan ilgisini kabul eden Brezilyalı yıldız oyuncu için Manchester United ile anlaştığı ve transferin gerçekleşmesi durumunda ise Beşiktaş’ın Brezilyalının yerine Benfica’da Andre Carillo’nun transfer edileceğini yazdı.

ABOUBAKAR NEWCASTLE YOLCUSU MU?

Diğer taraftan bonservisi konusunda Porto ve Lorient ile anlaşmaya varamayan Aboubakar’ın İngiltere’ye transfer olacağı söyleniyor. Bu sezon tekrardan Premier Lig’e dönen Newcastle’ın Menajeri Benitez, Kamerunlu yıldız oyuncunun transfer edilmesini istediği kaydedildi. Ojobo’nun bu iddialarının ne derece gerçek olacağı önümüzdeki günlerde netleşicek.


Kadir Polat

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Leave a comment