Quaresma Nani için devrede

359 0

Beşiktaş’tan Nani bombası! Quaresma devrede
Siyah-beyazlıların transfer listesine dün sürpriz bir isim daha eklendi. Valencia’nın satmak istediği eski Fenerbahçeli Nani, Süper Lig’de ortalığı karıştaracak…

Portekizli futbolcu Beşiktaş’ın gündeminde… Nani için Quaresma’nın devreye girdiği öğrenildi.

Kartal’ın yıldızı Quaresma, yakın arkadaşı Nani için yönetime “Nani, Türkiye’ye dönmek istiyor. Hedefi Şampiyonlar Ligi’nde oynamak” şeklinde haber gönderdi.

Sunderland, Jeremain Lens için Fenerbahçe ile Beşiktaş’tan 5.5 milyon Euro talep etti. Bunun üzerine iki ekipte Hollandalı oyuncudan vazgeçti. Fenerbahçe, Nabil Dirar’ı aldı. Beşiktaş ise fırsat transferi peşindeydi. Siyah-beyazlıların önüne beklediği fırsat geldi.

Valencia tarafından satışa sunulan Nani için Ricardo Quaresma araya girdi. Portekizli oyuncu milli takımda beraber oynadığı Nani’nin, Türkiye’ye dönmek istediğini ve Şampiyonlar Ligi’nde forma giymek istediğini belirtti. Siyah-beyazlıların, Nani için teklif yapıp yapmayacağına Şenol Güneş karar verecek.


Kadir Polat

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Leave a comment