Lyon’un Marcelo kararı

442 0

Lyon Mangala’yı aldı, Marcelo’dan vazgeçebilir

Marcelo’yu kadrosuna almak isteyen Lyon’da yeni gelişmeler yaşanıyor. Eliquim Mangala’yı kiralamak üzere olan Fransız ekibi, Marcelo transferinden vazgeçebilir.

Bir süredir Marcelo’yu kadrosuna katmak için Beşiktaş ile görüşen ve son olarak 8.5 milyon Euro teklif eden Lyon, transferden vazgeçme aşamasına geldi.

Siyah beyazlıların 10 Milyon Euro’da ısrar etmesinden sonra planlamasını değiştiren Fransız ekibi, Manchester City’den Eliaquim Mangala ile büyük oranda anlaştı.

Gün içinde Lyon’un tesislerinde gözüken Mangala’nın kiralık olarak transfer olacağı söylenirken, bu transferin ardından Lyon’un Marcelo’dan vazgeçtiği de Fransa basınında yer aldı.

Lyon’a giden 26 yaşındaki futbolcunun kısa zaman içinde Fransız ekibi ile sözleşme imzalaması bekleniyor.

Lyon, Mangala’yı kiralık olarak kadrosuna katması halinde, stoper transferini gerçekleştirecek. Bu durumda Marcelo’dan vazgeçmesi beklenen Fransız ekibi, Beşiktaş ile görüşmelerini bitirecek.

Fransız futbolcu bir süre önce Beşiktaş’ın gündemine gelmiş ancak siyah beyazlılar Manchester City ile anlaşmaya varamamıştı.


Kadir Polat

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Leave a comment