Yeni bir Kickbox organizasyonu

560 0

AVRUPA’NIN VİP YEMEKLİ KICKBOX ORGANİZASYONU ARTIK İSTANBUL’DA

Wkl Kickboks kemer maçı elit showlar ve vip organizasyonla ünlülerin kapışmasıyla yeni bir devir başlattı.Geçtiğimiz günlerde Wow Hotelde gerçekleştirilen ve tv 8,5 kanalında canlı yayınlanan Wkl Dünya Kick Boxing Kemer maçı organizasyonu büyük ilgiyle karşılandı.Yücelbaş Grubunun kurucusu ve Ceo’su Kadir Yücelbaş ve iş ortakları Erhan Deniz ile İbrahim Dağdeviren Türkiye’de ilklere imza attı.

Sağlık ve gastronomi sektörlerinde İstanbul’un en gözde mekanları olarak hizmette sınır tanımayan genç girişimciler.Spor alanında da hızla gelişiyorlar.

Türkiye’ye dışardan sermaye gelmesini sağlamalarının yanında, uluslararası platformda, Kick Boxing turnuvaları ile sporda da Türkiye’yi en güzel şekilde tanıtmaya devam ediyorlar.
Dış ekonomik kaynakları ülkeye getirmelerinin kendilerince yeterli olmadığını belirten Yücelbaş,
artı olarak yeni ve yetenekli insan kaynaklarını ülkemize kazandırmaya amaç edindiklerini söyledi.

Türkiye’de gerekli ve yeterli psikolojik desteği görmeleri halinde çok daha farklı konseptler ve dev organizasyonlara imza atacaklarını belirtti.

Turnuvaya Türkiye’nin tanınmış futbolculardan Emre Aşık’ın eşi Yağmur Aşık’ta sporcu olarak katıldı.ilk profesyonel maçına çıkarak sempati toplayan .Aşık başarılı dövüşmesine rağmen ilk maçından mağlup ayrıldı.Formuyla tüm salondan destek toplayan Aşık” ilk maçı ama son maçı olmayacağını ” belirtti.

Survivor Sabriye Şengül’ün misafir ve yorumcu olarak katıldığı gece de şampiyonluğu Erhan Deniz kazandı.

Ekim ayında 3. bir organizasyonla tekrar İstanbul’luların spor dünyasına zenginlik kazandıracak olan kadro Avrupa’da gördükleri sosyo-psikolojik desteklerin aynısını anavatanlarında da görmek istediklerini belirttiler.
Resmi kurum ve spor federasyonlarından da ,sosyo-psiko destek beklediklerinin altını çizdiler.


Kadir Polat

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Leave a comment