Kjaer gitti yıldız gölcü geldi

61 0

Kjaer’in gidişi sonrası yıldız golcü geliyor!

Simon Kjaer’in Sevilla ile anlaşmasının ve Danimarkalı futbolcunun İspanya’ya gitmesinin ardından Fenerbahçe transfere ağırlık verdi.

Kjaer’in 10 milyon euorunun üstünde bir gelir elde edecek sarı lacivertlilerin eli rahatladı. Fenerbahçe, öncelikli hedeflerinden Hatem Ben Arfa ile prensipte anlaştı. Fenerbahçe transferi sonuçlandırmak için Fransız futbolcunun kulübü Paris Saint Germain ile yollarını ayırmasını bekliyor.

Fenerbahçe, Santos’ta forma giyen Lucas Lima için ise bonservisi üzerinde kulübünün yanında başka söz sahipleri olması ve yüksek maliyeti nedeniyle şimdilik beklemeye geçti. Sarı lacivertliler Lima’yı bedelsiz transfer etmek için sözleşmenin biteceği ocak ayını bekleyebilecek.

Sıkıntı yaşanan forvet mevkii için listenin başındaki isimlerden Lucas Perez gelmeye sıcak bakmıyordu ancak Fenerbahçe İspanyol santrfor için ısrarını sürdürüyor. Arsenal ile sözleşmesi süren tecrübeli futbolcu için yeni bir teklif yapan sarı lacivertliler haber bekliyor.

Bu arada Fenerbahçe’de Moussa Sow konusunda da bekleyiş sürüyor. Sarı lacivertliler Senegalli golcünün Fenerbahçe’de forma giymek için kulübü Al Ahli ile anlaşılmasında kolaylık sağlamasını bekliyor.


Kadir Polat

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Leave a comment