Adnan Erkan: Bizim için kötü sürpriz oldu

Transfer dönemi esnasında spor kulübümüze getirilen transfer yasağı bizim için kötü bir sürpriz oldu; Kulüp yöneticilerinin transfer yasağını kaldırmak için büyük gayret harcadıklarını söyleyen Adnan ERKAN “Sezon başındaki iki aylık süreçte biz son gün, son dakikaya kadar bütün hazırlığımızı yaptık. Bütün oyuncularla ilgili çalışmalarımızı tamamladık. Bizim için kötü bir sürpriz oldu. Çalışmalarımızı güncelleyerek devre arasına iyi bir şekilde çıkabiliriz”  ifadelerini kullandı.

“KUPADA GİDEBİLDİĞİMİZ KADAR GİDECEĞİZ”

Ankaragücü Ziraat Türkiye Kupası 4’üncü turunda, TFF 2’nci Lig Beyaz Grup ekibi Kırklareli spor ile maç yapacak.

Ziraat Türkiye Kupası’nda ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını asla pes etmeyeceklerini vurgulayan Erkan şunları söyledi:“Genç ve deneyimli oyunculardan oluşan bir ekibimiz var. Bu kupayı o açıdan önemsiyoruz. Kupada gidebildiğimiz kadar gideceğiz. Bu turları geçmemiz gerekiyor. Ondan sonra rakiplerin ve bizim olduğumuz duruma göre kupa şekillenir. Ligde kalmanın hedeflerini yapıyoruz. Devre arasında yaptığımız çalışmalarla daha iyi noktalara gelebiliriz. Ankaragücü büyük bir camiadır, bu durumları atlatacağını düşünüyorum.”

Harun Gencel

Harun Gencel 1991 Trabzon Doğumlu olan editörümüz , Sitemizde güncel olarak haber yazmakta olup aynı zamanda yayınlanan haberlerin kontrollerini de sağlamaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz