Başkan Ağaoğlu, Abdülkadir’in imdadına yetişti: “41 buçuk olmaz mı?”

341 0

Yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde kamp yapmak üzere Avusturya’ya giden Trabzonspor, buradaki ilk çalışmasını gerçekleştirdi. İdmanda ayakkabısı ayağını vuran Abdülkadir Ömür’ün imdadına Başkan Ahmet Ağaoğlu yetişti. Çalışmayı kenardan izleyen Ağaoğlu genç futbolcuya ayakkabısını verdi. Abdülkadir de idmanın koşu bölümünü başkanın ayakkabılarıyla tamamladı.

Yeni sezon hazırlıkları sürdüren Trabzonspor’da kampın adresi Avusturya. İkinci etap kamp çalışmaları doğrultusunda bugün rotayı Avusturya’ya kıran bordo mavili takım ilk çalışmasını bu akşam gerçekleştirdi.

Antrenman devam ederken ilginç bir detay dikkat çekti. Çalışmada ayakkabısı ayağını vuran Abdülkadir Ömür’e Başkan Ahmet Ağaoğlu ayakkabısını verdi.

“41.5 OLMAZ MI?”

Antrenmanın son bölümünde yapılan hafif tempolu koşu öncesi Abdülkadir Ömür’ün ayağını giydiği spor ayakkabı vurunca Başkan Ahmet Ağaoğlu, oyuncuya ‘Kaç numara giyiyorsun?” diye seslendi. Abdülkadir Ömür, “Gerek yok başkanım” dese de Ağaoğlu ısrar edince, “41 numara giyiyorum” cevabı verdi.

Başkan Ahmet Ağaoğlu da, “41.5 olmaz mı?” diyerek giydiği spor ayakkabıları çıkartarak Abdülkadir Ömür’e verdi. Abdülkadir, bu jest karşısında teşekkür ederek koşuyu başkan Ağaoğlu’nun ayakkabılarıyla tamamladı. Koşu sırasında, “Bu ayakkabılar çok değerli” diye söyleyen Abdülkadir, antrenman sonunda ise ayakkabıları tekrar başkan Ahmet Ağaoğlu’na verdi.

Bu arada Abdülkadir Ömür koşarken başkan Ağaoğlu ise kenardan ayakkabısız bir şekilde çalışmayı izledi.

Ağaoğlu taraftarları kırmadı

Antrenmanı izlemeye gelen bir grup taraftar ile de fotoğraf çekilen Başkan Ahmet Ağaoğlu, “Forvet ne zaman gelecek” şeklindeki sorulara ise “Aslında elimizde iki tane iyi forvet var ama sırf sizin gönlünüz olsun diye yeni forvet alacağız” şeklinde yanıt verdi.

Bu görüntü sosyal medyada da büyük ilgi gördü.


Harun Gencel

Harun Gencel

Harun Gencel 1991 Trabzon Doğumlu olan editörümüz , Sitemizde güncel olarak haber yazmakta olup aynı zamanda yayınlanan haberlerin kontrollerini de sağlamaktadır.