Dursun Özbek gelecek sezon ki teknik direktörü açıkladı

591 0

Sonuçlar ne olursa olsun önümüzdeki sene İgor Tudor ile kesin devam edeceğiz. Sneijder marka bir futbolcu ve sözleşmesi devam ediyor. Biz kadromuzdaki yıldız futbolcuları kadromuzda tutmak isteriz. Sneijder’in kalitesini kimse yadsıyamaz.

Oyuncu cezaları ile ilgili

“İstenmeyen sonuçlar alındığında, bir yaptırım olması gerekiyor ve bu yaptırımları uygulayacağız. Disiplin uygulaması doğal. Oyuncu kontratlarında bunlar yazıyor. Galatasaray’ın futbol şubesi bu sezon istenen performansı sergileyememiştir. Bu doğru.”

Bruma ile sözleşme uzatacağız

“Bruma’yla yeni sözleşme için görüşmelerimiz devam ediyor. Bir-iki konu daha kaldı. Onun da sözleşmesini 4-5 yıl uzatacağız. Tudor geldikten sonra koşu mesafelerimiz arttı. Oyuncuların direnci yükseldi. Seneye daha çok koşan takım yaratmak istiyoruz. Herkes böyle bilsin, hoca rapor veriyor. Scout ekibi biliyor arıyor, dünyada sözleşmesi bitenler falan bakıyorlar. Bruma Florya’nın tapusunu istedi’ diye haberler çıkıyor. Florya’nın tapusunu ne yapacak? Transfer için 6-7 oyuncu düşünüyoruz.”


Kadir Polat

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Leave a comment