Fenerbahçe Konoplyanka için şartlarda anlaşıldı.

617 0

Bild’in flaş iddiası gündemi sarstı.. Gazete, Fenerbahçe’nin Schalke’de kiralık olarak forma giyen Yevhen Konoplyanka için tam 10 milyon Euro’yu teklif edebileceğini öne sürdü. Schalke Sportif Direktörü Christian Heidel ise bu haberle ilgili “Parametreler karşılandı” diyerek Fenerbahçe-Konoplyanka-Sevilla üçgeninde maddi konularda anlaşma sağlandığını işaret etti.

Almanya’nın en önemli yayın organlarından olan Bild çok flaş bir iddiayı gündeme getirdi. Gazeteye göre Fenerbahçe, Schalke’de kiralık olarak forma giyen Yevhen Konoplyanka’yı transfer etmek istiyor. Bild, Fenerbahçeliler Ukraynalı kanat oyuncusu için 10 milyon Euro’yu gözden çıkardığını da öne sürdü.

16 MAÇTA SADECE 1 GOL

Bonservisi Sevilla’da olan ve İspanyol kulübü ile 2019 yılına kadar sözleşmesi olan Konoplyanka, Schalke’de bekleneni veremedi. Yıldız futbolcu Bundesliga’da oynadığı 16 maçta sadece 1 gol atabildi.

Schalke’nin sportif direktörü Heidel, Ukraynalı yıldızın Fenerbahçe yolunda olduğunu belirterek, “Parametreler karşılandı” diye konuştu

Bonservisi Sevilla’da olan ve bu sezon Schalke 04’te kiralık oynayan Yevhen Konoplyanka artık Fenerbahçe’ye çok yakın… Schalke, yaşadığı uyum sorunu nedeniyle Ukraynalı kanat oyuncusuyla yola devam etmek istemiyor.


Kadir Polat

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Leave a comment