Mesut Özil Fenerbahçe Yolunda

Son günlerde adı sık sık Fenerbahçe ile anılan Mesut Özil durumu netlik kazanıyor. Mesut, Arsenal Teknik Direktörü Emery ile yaşadığı sorunlar ve İngiliz çeteleri ile yaşadığı kötü olaylar yüzünden sıkıntılı günler geçiriyor. Son zamanlarda kadroya dahi alınamayan Türk asıllı Alman futbolcu için Arsenal heyetinden açıklama geldi.

 

Mesut’un Ocak ayı ara transfer döneminde Fenerbahçe’ye transfer olacağı iddia edildi. Gelen iddialar üzerine Arsenal kulübü son dakika açıklaması yaptı.

Fenerbahçe’ye transferi kesin olmasa da, 2017’de Londra’da aldığı 10 milyon dolarlık malikaneyi satışa çıkaran Mesut’un İngiltere’den ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Fenerbahçe’ye transfer olacağı söylentileri günden güne artan Mesut Özil hakkında kulübü Arsenal’dan açıklama geldi.

“Teknik Direktör Emery, antrenmanda performansı iyi olan futbolcuları oynatıyor. Demek ki Mesut Özil’in antrenman performansı kötü” şeklindeki açıklama, İngiliz Futbol Medyası’nda da geniş yer buldu.

Harun Gencel

Harun Gencel 1991 Trabzon Doğumlu olan editörümüz , Sitemizde güncel olarak haber yazmakta olup aynı zamanda yayınlanan haberlerin kontrollerini de sağlamaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz