Timo Werner: Hala Kendime Gelemedim

389 0

Beşiktaş’ın Leipzig ile oynadığı maçta yaşanan en önemli olaylardan biri Timo Werner’in Vodafone Park’taki inanılmaz tezahürat nedeniyle oyuna devam edememesi oldu. Gürültünün etkisinden kurtulamayan Werner, kulak tıkaçları fayda etmeyince 32. dakikada oyundan çıkmak zorunda kalmıştı.

eşiktaş’ın Leipzig ile oynadığı maçta yaşanan en önemli olaylardan biri Timo Werner’in Vodafone Park’taki inanılmaz tezahürat nedeniyle oyuna devam edememesi oldu. Gürültünün etkisinden kurtulamayan Werner, kulak tıkaçları fayda etmeyince 32. dakikada oyundan çıkmak zorunda kalmıştı.

MAÇA HİÇ ODAKLANAMADIM
Vodafone Park’ta yaşanan olayın kahramanı Werner, Alman basınına yaptığı açıklamada, “Hayatımda böyle bir atmosfer görmedim. Maça odaklanamadım. Kulak tıkacı da hiçbir işe yaramadı” dedi.

BÖYLESİNİ İLK KEZ YAŞIYORUM
Hala kendisini kötü hissettiğini vurgulayan Werner, “Futbol hayatımda ilk kez böyle birşey yaşıyorum. Statta Beşiktaş taraftarının yaptığı tezahüratlar sağır edecek cinstendi” ifadesini kullandı.

ÇIKTIĞIM İÇİN ÜZGÜNÜM
Werner böylesine önemli bir maçta oyundan çıktığı için çok üzgün olduğunu dile getirerek, “Şu anda gereken kontrollerim yapılıyor. Umarım bir daha böyle bir olay yaşamam” dedi.


Kadir Polat

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Leave a comment