Türk Telekom Basketbol Takımından Örnek Davranış

Türk Telekom Basketbol Takımı, 10 Kasım Pazar günü oynanacak olan OGM Ormanspor mücadelesi için sosyal sorumluluk alarak örnek bir davranışa imza attı. Ankara Spor Salonu’na maçı izlemeye gelecek olan her taraftar için birer fidan bağışlaması yapacak.

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın başlatmış olduğu ‘Geleceğe Nefes’ seferberliği kapsamında örnek bir davranışa imza atarak hafta sonu oynayacakları basketbol maçına gelecek olan basketbol severler için her seyirci adına fidan bağışlayacaklarını ifade eden Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Yusuf Kıraç, “Ankaralı seyircilerin hafta sonu itibariyle oynanacak maça gelmeleri davetinde bulundu

Her Bir Birey İçin Birer Fidan

Türk Telekom, Tarım ve Orman Bakanlığı’nın “Bugün Fidan Yarın Nefes” sloganıyla başlatmış olduğu Geleceğe Nefes kampanyasına destek veriyor. Bu konuda ING Basketbol Süper Ligi’nin güçlü temsilcilerinden olan Türk Telekom’un 10 Kasım Pazar günü sahasında OGM Ormanspor ile oynayacağı maç için salona gelen her bir basketbol sever için bir fidan bağışı yapılacak.

Erhan Yakut

Erhan Yakut 1989 Eskişehir Doğum olan yazarımız , uluslararası ilişkiler bölümü mezunu olup sitemizde haftanın 4 günü haber yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz