2018 Yılında Çıkacak Akıllı Telefonlar?

İşte 2018 Yılında Çıkacak Akıllı Telefonlar?

Akıllı telefon endüstrisi sürekli olarak yeni yeniliklerle gelişiyor ve akıllı telefon üreticileri premium ve oldukça yetenekli akıllı telefonlar tasarlamaya ve geliştirmeye devam edecek. Beklenen temel özellikler ve Dahası, bu günlerde mobil cihaz üreticileri sadece kendi cihazlarının en iyi versiyonu olacak cihazlar üretmeye odaklanmış görünüyor.

Yarışma faktörü ve cazip ürünlerle daha geniş pazar payını yakalama gayreti, mobil cihaz üreticilerine yeni ürünler sunmaya devam edecektir. Bu cihazlar piyasaya çıktığında etkileyici özellikleri, müthiş kalitesi ve benzersizliği ile teknoloji dünyasında büyük bir yankı yaratacak. Gelecekteki günler heyecan verici görünse de, 2018 yılına kadar yaklaşmakta olan akıllı telefonlar listelenmektedir. Listede Apple, Samsung, Xiaomi, HTC, Motorola ve OnePlus gibi markaların akıllı telefonları bulunuyor. Akıllı telefonlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için internetingazetesi.com sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

Samsung

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Samsung Galaxy S9 ailesiiyle beraber Galaxy Note 9, Samsung’un 2018 yılında çıkaracağı üst segment modeller olarak yer alacak. Galaxy S9‘un tasarımı aşağı yukarı kesinleşti. Teknik özellikleri de;Parmak izi okuyucusunun arka tarafta kameranın altına alındığını gördüğümüz Galaxy S9’da, S9 ve S9 Plus arasındaki ayrım daha da artırılacak. Genel olarak tasarım tarafında S8’in devamı niteliğinde olacak olan S9’da, performans geliştirmeleri dikkat çekecek.

Apple

iPhone’un 10. yılına özel çıkan iPhone X, şirketin yeni iPhone modellerinin de çatısı olacak. iPhone XI ve XI Plus modelleri karşımıza çıkabilir. İsimlendirme olarak henüz pek bir bilgiye sahip değiliz. Gelen bilgiler de sadece tahminden ibaret. Apple, biraz iPhone X ile beraber isimlendirmesini karıştırdı. iPhone X tasarımının özelliklerinin güncellendiği yeni bir model ve onun daha büyük ekranlı olan 6.1 inçlik Plus varyantının çıkması, 2018’in beklentilerinden. 2018’de ayrıca Apple, mevcut iPhone tasarımını SE ya da Classic olarak da 3. model gibi piyasaya sürebilir.

Huawei

Dünyanın en büyük üreticileri adını yazdıran Huawei, 2018’e Huawei P20 modeliyle girecek. Mate 10 Pro’daki gelişmiş özelliklerin üzerine daha da katarak girecek olan P20, çıtayı daha da yükseltecek.

 

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz