Uzaylılar Hakkında İnanılmaz Araştırma!

307 0

Uzaylılar Hakkında İnanılmaz Araştırma!

Oxford Üniversitesi’nde görevli bilim insanları çarpıcı bir araştırmaya imza attı. Araştırmacılar, evrim teorisini uzaylıların davranışlarını tahmin etmek için kullandı ve uzaylıların “neye benzediği” konusunda ilginç sonuçlara ulaştı.

Uzaylılarla ilgili inanılmaz araştırma! Aslında onları tanıyoruz

İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre; İngiltere’de yer alan Oxford Üniversitesi’nde görevli bilim insanları uzaylıların dış görünüşüyle ilgili yeni bir araştırmaya imza attı. Oxford Üniversitesi’nde görevli bilim insanları çarpıcı bir araştırmaya imza attı. Araştırmacılar, evrim teorisini uzaylıların davranışlarını tahmin etmek için kullandı ve uzaylıların “neye benzediği” konusunda ilginç sonuçlara ulaştı.
Bugüne kadar ‘alien’ olarak nitelendirilen bir yapıya benzetilen uzaylıların dış görünüşünün sanılanın aksine böyle olmadığı, hatta insanlarla benzer özellikler taşıdığı öne sürüldü.

 

Araştırmacılar, canavar ve benzeri varlıklara benzetilen uzaylıların aslında insan formunda olabileceğini ve benzer organizmalara sahip olabileceklerini öne sürdü.
Evrim teorisinin uzaylılar üzerindeki etkisini inceleyen uzmanların teorisi, yabancı yaşam biçimlerinin doğal seleksiyona uğradığı ve bizim gibi zamanla daha güçlü hale geldiği argümanını destekliyor.
Araştırmanın baş yazarı Sayın Sam Levin, ‘Bugüne kadar uzaylıların, slikonu andıran bir deriye sahip olduğu, DNA’larının olmadığı ve nitrojen soludukları söyleniyordu. Ancak yaptığımız araştırmalar bunun aksine işaret ediyor’ dedi.

 

Levin ayrıca, ‘Yine de uzaylılar için ‘Büyük iri gözleri var ve iki ayakları üzerinde yürüyorlar diyemeyiz’ dedi.

 

Levin, uzaylılar arasında da hiyerarşik bir düzenin olduğunu vurgularken, bazı organizmalarının insanlardaki gibi geliştiğini belirtti.

 

 

 

ABD’li bilim adamı uzaylıların fotoğraflarını yayınladı

Ünlü bilim adamı ölmeden önce kendisini kayıt altına alarak ABD’de çok gizli projelerin yürütüldüğü Nevada eyaletindeki “Area 51ö olarak adlandırılan askeri üstte dünyaya ziyarete gelen uzaylıların varlığıyla ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu.

 

Geçtiğimiz Ağustos ayında kaydedilen videoda ABD’li ünlü bilim adamı Boyd Bushman bu merkezde mühendis olarak çalışırken gizlice ele geçirilmiş uzaylıların fotoğraflarını yayınladı.

 

Bushman ABD’li yetkililer tarafından sürekli inkar edilen Area 51 merkezini gördüğünü ve orada uzaylıların yapısı ile ilgili çalışmalar yapan bir grup bilimadamının varlığına şahit olduğunu söyledi.

Boyd Bushman çekilen fotoğrafları delil olarak göstererek kayıt altına aldığı videoda Area 51 merkezinde ele geçirilen uzaylıların iki tür olduğuna işaret etti.

 

Uzun parmaklara ve perdeli ayaklara sahip olanların “Quintumniaö adlı bir gezegenden dünyaya geldiklerini ileri süren Bushman Nevada’daki üste çalışanların bunları iki gruba ayırmasının nedeni olarak da birinin dünyalılara daha yakın olduğunu diğer grubun ise daha düşmanca bir tavır gösterdiğini iddia etti.

 

40 yılı aşkın tetkik ve patent üzerine çalışmalar yapan Boyd Bushman aralarında Hughes Aircraft, General Dynamics, Lockheed Martin ve Texas Instruments gibi şirketlerde önemli araştırmalarda bulundu.

 

Bushman’ın bu itiraflarına ABD’den henüz bir yalanlama gelmedi.

 

 


İLGİLİ HABERLER