Vali Balkanlıoğlu’nun veda ziyaretleri

19 0

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a veda ziyaretinde bulundu.

SAKARYA (AA)

Resmi Gazete’de yayımlanan Valiler Kararnamesi ile mülkiye başmüfettişi olarak görevlendirilen Balkanlıoğlu, başladığı veda ziyaretlerinde Başkan Alemdar’a misafir oldu.
Ziyarette konuşan Balkanlıoğlu, görev süresi boyunca Sakarya’da güzel dostluklar kurduğunu, bu dostluk bağlarının bundan sonra da devam edeceğini belirterek, Sakarya’nın kendisinde güzel anılar bıraktığını söyledi.
Alemdar da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Balkanlıoğlu’nun hizmet süresi boyunca şehre önemli katkılarda bulunduğunu, kentin gelişmesi ve tanıtımı adına başarılı çalışmalara imza attığını kaydetti.
Bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalar ve nazik ziyaretleri için Balkanlıoğlu’na teşekkür eden Alemdar, kendisine yeni görevinde başarı diledi.

Muhabir: Onur Orhan
Yayınlayan: Taner Aydin


İLGİLİ HABERLER

CHP’de İstanbul kampanyası şekilleniyor

Posted by - May 12, 2019 0
YSK’nin kararının ardından yenilenecek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için çalışmalarını sürdüren CHP’de, mitingler yerine mahalle toplantılarına ağırlık verilecek. YSK’nin kararının…

TOPlist internetin gazetesi haber toplist.biz.tr hittoplist.net arama motorlarina kayit, site ekle, link ekle, toplist site ekle http://turkcetoplist.tk Zirvehit.Com