Yapılacak Açılış İçin Kapatılan Yol Kavga Çıkarttı!

88 0

Yapılacak Açılış İçin Kapatılan Yol Kavga Çıkarttı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın resterasyonu biten Mısır Çarşısının açılışına gittiği için yollar kapatıldı. Kapatılan yol trafiğin en yoğun olduğu saatlerde kargaşaya neden oldu. İnsanlar sinir harbi yaşadı. Bu esnada Erdoğan’a ve polislere kızarak laf söyleyen ve bu lafa karşı tepki gösteren iki kadın arasında tartışma çıktı.

Saat 14.30 sularında Taksimden, Galata köprüsüne uzanan yolda açılış nedeni ile trafik durduruldu. Bu nedenle oluşan trafiğe otobüs içindeki halk tepki gösterdi.

Tartışmada yolları kapatıyorlar, açılışı yapacak başka gün bulamadılar mı? Açılışı hafta sonu yapsalardı, hastaneye gidiyorum geç kaldım dedi. Bu sözlerin üzerine ise diğer kadın Erdoğan için böyle konuşamazsın o başkan, tek adam dedi. Bunun üzerine otobüsteki diğer insanlarında tepkisini alan kadın koltuğundan kalkarak otobüste ilerledi.

Atışmalar burada da devam etti. Kapatılan yol nedeniyle aksayan trafik yarım saati aşkın bir trafik kuyruğu oluşturdu. Otobüs içindeki halk bu duruma tepki gösterdi.

İnsanlar artık patlama noktasında, birbirlerine kızacak patlayacak yer arıyorlar, siyasi gerginlik insanları ve halkı da geriyor.


İLGİLİ HABERLER

Leylek yuvaları yenilendi

Posted by - Şub 26, 2019 0
Kuş göç yolları üzerinde bulunan ve leyleklerin uğrak noktası olan Tekirdağ’da elektrik direkleri üzerinde bulunan leylek yuvaları yenilendi. TEKİRDAĞ (AA)…