Bu Araçlar Sayesinde Mutfaktan Daha Kolay Çıkacaksınız

432 0

Her gün yemek pişirmek başlı başına zahmetli bir iş. Bu nedenle tasarımcılar mutfağınız için farklı ve kullanışlı araçlar geliştirmeye devam ediyorlar. İşte mutfaktaki yaşamınızı çok daha kolay hale getirecek fikirler.

/ 16
Bu önlük daima el altnda olacak. Ellerinizi kurulamanız ya da mutfak araçlarınızı kurulamanız gerektiğinde önlüğünüzün altındaki havlulardan yararlanabilirsiniz.

/ 16
Her yere yağ sıçramasından bıkmış olanlar için çok kullanışlı bir araç. Bu silikon yağ kabı, yağı sürdüğünüz yüzeye eşit şekilde sağıtacak ve etrafa sıçaramasını önleyecek.

/ 16
Diğer narenceiye sıkacaklarından farklı olarak, bu araç çekirdeklerin suyu sıktığınız kaba düşmesini önleyecektir.

/ 16
Bu parlak silikon şişe kapakları, içeceğinizi daha uzun süre taze tutmak için mükemmel bir fikir olabilir.

/ 16
Bu cihaz yeşilliklerinizi daha uzun süre taze tutmanıza yardımcı olacaktır. Cihazı suyla doldurun ve buzdolabında saklayın.

/ 16
Bu taşınabilir raf, yiyeceklerinizi veya tabaklarınızı kurutmak için oldukça faydalı bir araç. İşiniz bittiğinde kaldırabilirsiniz.

/ 16
Küçük ve çok kullanışlı bir mutfak aleti. Patateslerinizin üzerindeki topraklarda bu şekilde kurtulabilirsiniz.

/ 16
Çorbalarınızı kepçe olmadan boşaltmanın kolay bir yolu

/ 16
Pizza, börek, kurabiye, tart ve daha pek çok şey pişirmenizi kolaylaştıracak. Hamurunuzun genişliğini ekstra bir çaba harcamadan rahatlıkla yapacaksınız.

10 / 16
Üzüm, kiraz domates, zeytin gibi küçük gıdalarınızı kesmek oldukça zor olduğu için böyle bir araca sahip olmak işleri hayli kolaylaştıracağa benziyor.

11 / 16
Havuç, kabak, salatalık gibi sebzelerle salata yapmanın kolay yolu.

12 / 16

Avokado Dilimleyici

13 / 16

Tereyağ Bıçağı

14 / 16

Maydonoz kıyıcı

15 / 16

Et tokmağı

16 / 16

Balık kazıyıcı


Kadir Polat

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.