Sıfır Otomobil Kampanyaları Ne Zaman Başlayacak?

Sıfır Otomobil Kampanyaları Ne Zaman Başlayacak?

Otomobil alacakların merakla beklediği indirim ve sıfır faiz kampanyaları ne zaman başlayacak? Uygun fiyatlı sıfır otomobil fırsatından nasıl yararlanılır? İşte tüm detaylar haberimizin devamında.

Otomobiller Tüm Yıl Kampanya Yapıyor

Otomobil firmaları gelecek ve etkisini hissettiren krizden etkilenmemek için yıl sonunda yapacağı kampanyaları şimdiden yapmaya başladılar. Bir çok otomobil firması sıfır faiz ile belirli bir peşinata taksit imkanı sumnaktadır. Bazı otomobil firmaları 15.000 bazı markalar da 30.000 12 ay sıfır faiz kampanyası sunuyorlar. Ancak bu kampanyadan yararlanan araç sahipleri otombil indiriminden yararlanamamaktadır.

Otomobillerin Gerçek Fiyatları Liste Fiyatları Mı?

Fiyat listesinde yer alan fiyatlar bayiilere opsiyonlu sunulan fiyatlardır. Bayiiler satış promosyonlarından yararlanmak için bir aracı hiç kar etmeden ya da daha az kar ederek bile satmaktadır. Fiyat listesinde yer alan rakamların aşağısına indirme fırsatı mevcuttur. Yapılacak sıkı pazarlık ile otomobil alımlarında fiyat listesinden biraz daha uyguna otomobil satın alabilirsiniz. Dacia, Opel, Renault, Fiat, Nissan gibi orta segment araba markaları yıl genelinde kampanyalar sunmaktadır.

Dacia Otomobil Kampanyaları

Nisan ayında, Dacia Sandero, Dacia Lodgy ve Dacia Dokker modellerinin perakende satın alımlarında, 30.000 TL kredi tutarı ve 15 aya varan vade seçeneği için %0 sabit faiz oranı ile finansman imkanı sağlanıyor.

Opel Otomobil Kampanyaları

Yıl boyu tüm Opel modellerinde geçerli 30.000 TL kredi, 15 ay vade, % 0,49 faiz seçeneği bulunuyor.

Fiat Otomobil Kampanyaları

Fiat’ta yıl boyunca faizsiz peşinat ve belirli modellerde indirim imkanları sunmaktadır. Fiat özellikle egea ailesinin satışının arttırılmasına yönelik yaptığı kampanyalar sonucunda önemli indirim ve kampanyalar yapmaktadır.

Renault Otomobil Kampanyaları 

Renault marka bir binek otomobil satın almak isteyenler, 30.000 TL kredi tutarı ve 24 aya varan vade seçeneği için %1,29 sabit faiz oranı ile yararlanabilirler.

Hyundai Otomobil Kampanyaları

Hyundai, bahar kampanyası kapsamında müşterilerine 5.500 TL’ye varan nakit indirimi veya %0 faiz fırsatı sunuyor.

Nissan Otomobil Kampanyaları

Nissan kampanyası kapsamında; Nissan Qashqai, Nissan X-Trail ve Nissan Navara modellerinde 60.000 TL’ye 12 ay %0,89 faiz, Nissan Micra ve Nissan Juke modellerinde ise 20.000 TL’ye 12 ay %0 faiz ile finansman imkanı sağlanıyor. Ayrıca sınırlı sayıda Nissan 2017 model araç için Mart ayına özel fiyat avantajları Nissan Yetkili Satıcıları’nda.

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz