Yasemin Yaşadıklarını Esra Erol’a Anlattı

288 0

ATV’de yayınlanan Esra Erol’un programına katılan baba Yılmaz Bey 120 gündür kayıp olan kızı ile Esra Erol’da kavuştu. Yasemin neden evden kaçmak zorunda kaldığını ve başına gelen her şeyi bugün canlı yayında Esra Erol’a anlattı.

Beni pavyona sattı!

Kendisini Selçuk Özdemir adıyla birinin tehdit ettiğini ve yanına gitmediği takdirde ailesine zarar vereceğini söyleyen Yasemin, “yanına gitmek zorunda kaldım” dedi.

Yasemin ” Selçuk Özdemir, benden sürekli para istiyordu, çok defa kredi çektim. Parayı bankadan çıktığımızda benden alıyordu. Beni kandırdı. Paralar tükenince beni pavyona sattı. Şimdiki eşim Murat pavyonda garsonluk yapıyordu. Beni anladı ve senin ait olduğun yer burası değil, biz evlenelim dedi ve evlendik. Bizi Allah birbirimizin karşısına çıkardı. O olmasaydı ben burada olamazdım.” Diyen Yasemin C. gözyaşlarına hakim olamadı.

 

İLGİLİ HABERLER

Bağışıklığı Güçlendirecek Besinler

Posted by - Oca 11, 2018 0
Bağışıklığı Güçlendirecek Besinler Nelerdir? Bağışıklığı Güçlendirecek Besinler Nelerdir? Çevremizdeki dünya ile etkileşimimiz sırasında bulaşıcı hastalıklardan, bakterilerden, virüslerden korunma yeteneğimiz büyük…