728x90
Aksan'dan Sevenlerine 'Yüksek' Albüm Müjdesi!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla ve yayınladığı şarkılarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü rapçi Aksan sevenleriyle 'Yüksek' albümünün müjdesini paylaştı. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla ve yayınladığı şarkılarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü rapçi Aksan sevenleriyle 'Yüksek' albümünün müjdesini paylaştı. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla ve yayınladığı şarkılarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü rapçi Aksan sevenleriyle 'Yüksek' albümünün müjdesini paylaştı. 

 

 

Başarılı rap müzik sanatçısı Aksan’dan 15 şarkılık albüm…

 

 

Aksan, aylar süren hummalı bir çalışmanın ardından hayranlarını sevindirdi. Tüm parçaların mix ve mastering lerini kendisinin yaptığı “yüksek” adlı albümün çıkış şarkısı da aynı adı taşıyor. Albümde bir çok popüler isimle düet yapan Aksan, Düşman adlı şarkısında da İspanyol rap sanatçısı Bouza ile çalıştı.

 

Ayrıca Uzi, Critical, Murda ile de bu albümde feat çalışmasına yer veren Aksan’ın ilk albüm klibi de Ein Bertinaxe Film tarafından çekildi. Dünyada bir çok ünlü ismin klibine imza atan Ein Bertinaxe Film tarafından çekilen klipte birbirinden ilginç görseller yer alıyor.Etiketler: