728x90
Bakım Maskeleriyle Saçlar Kışa Hazır!

Yeni nesil saç bakım markası URBAN Care vegan, parabensiz ve silikonsuz formülü ile yaz boyu deniz, güneş ve kum sonrası yıpranan saçlara yoğun bakım sağlarken aynı zamanda gün boyu yumuşak, canlı ve parlak saçlar vaad ediyor. S.O.S. bakım maskeleri arasında Argan Oil & Keratin, Intense Keratin, Pure Coconut & Aloe Vera, Twisted Curls Hibiscus & Shea Butter ve Hyaluronic Acid & Collagen yer alıyor.

 

Saç bakımında pratik ve etkili bakımlar sunarak yeni nesil çözümler geliştiren URBAN Care, yaz döneminde deniz, güneş ve kum sonrası yıpranan saç sorununa, SOS bakım maskeleriyle çözüm sunuyor.

 

Argan Oil & Keratin SOS Bakım Maskesi

 

Kolay kırılan ve yıpranmış saçlar için geliştirilen Argan yağı - keratin içeren besleyici ve kırılma karşıtı duş öncesi S.O.S onarıcı saç bakım maskesi, yumuşak ve kremsi dokusu ile saçlardaki elektriklenmeyi azaltarak saçın kolay şekil almasına yardımcı oluyor. Özel formülü ile saç teline etki ederek saçı pürüzsüzleştirip, saç kırılmalarının azalmasına yardımcı olurken saça yoğun yumuşaklık ve parlaklık sağlıyor.

 

Intense Keratin SOS Bakım Maskesi

 

Aşırı yıpranmış, kuru, mat ve cansız saçlar için geliştirilen yoğunlaştırılmış keratin içeren onarıcı ve pürüzsüzleştirici duş öncesi S.O.S onarıcı saç bakım maskesi, özel geliştirilmiş formülü ile aşırı yıpranmış ve cansız saçların daha pürüzsüz ve parlak gözükmesini sağlıyor. Pürüzsüzleştirici etkisi sayesinde kökten uca sağlıkla parlayan, hacimli ve güçlü saçlara sahip olmanızı desteklerken içerdiği bitkisel keratin sayesinde ise saçın yeniden yapılanmasına yardımcı oluyor ve yıpranmalara karşı koruma, onarım ve direnç desteği sağlıyor. Saçı ağırlaştırmadan ipeksi yumuşaklık ve kolay tarama sağlıyor.

 

Pure Coconut & Aloe Vera

 

Boyalı, röfleli ve yıpranmış saçlar için geliştirilen saf Hindistan Cevizi Yağı ve Aloe Vera içeren renk koyucu duş öncesi S.O.S onarıcı saç bakım maskesi, özel formülü ile saç renginin korunmasına, kalıcılığını arttırmaya ve parlaklık kazanmasına yardımcı oluyor. Saçı ağırlaştırmadan ipeksi yumuşaklık ve kolay tarama sağlıyor. Yumuşak ve kremsi dokusu ile saçlardaki elektriklenmeyi azaltarak saçın kolay şekil almasına yardımcı oluyor. UV filtresi içererek güneşe karşı koruma sağlıyor.

 

Hyaluronic Acid & Collagen

 

Ekstra dolgunlaştırıcı & nemlendirici, sağlıklı uzamaya yardımcı banyo öncesi saç bakım maskesi, kuru ve yavaş uzayan, cansız saçlar için geliştirilmiş formülü ile kuru ve nemsiz saçları neme doyurarak daha hacimli, ekstra dolgun görünüm sağlıyor. Saç elastikiyetini artırarak kırılmaları önlüyor. Saçları kökten uca besleyerek saçların daha kalın ve güçlü görünmesini sağlıyor. Saçı ağırlaştırmadan ipeksi yumuşaklık veriyor.

 

Twisted Curls Hibiscus & Shea Butter

 

Twisted Curls Hibiscus & Shea Butter yüksek antioksidanlar, A ve C vitaminleri yönünden zengin yoğun besleyici formülü̈ ile saçları nemlendirerek yumuşaklık sağlıyor. Buklelerin onarılmasını sağlarken elektriklenme ve kabarmayı önlüyor. Saçta nemi hapsederek kabaran ve elektriklenen saçları kontrol altına alıp mükemmel bukleler sağlıyor.