728x90
Bestemsu Özdemir Maslak'ta Özel Bir Hastanede Görüntülendi

Güzel oyuncu Bestemsu Özdemir, önceki akşam Maslak’ta bulunan özel bir hastaneden çıkarken objektiflere yansıdı. Geçtiğimiz yıl aynı hastanede böbrek rahatsızlığı nedeniyle 11 gün boyunca tedavi gören 30 yaşındaki Özdemir, muhabirlerin sorularını yanıtladı.

 

Milliyet gazetesinden Hüseyin Altun'un haberine göre; Böbrek rahatsızlığı sebebiyle tedavi gördüğünü belirten Özdemir, "Beş gündür hastanedeyim. Böbreğimde bir rahatsızlık vardı şu an iyiyim. Üç gün daha hastanede kalacağım. Beni bu halde çekmezseniz sevinirim" ifadelerini kullanmıştı. Sağlığına kavuşan oyuncu, 'Teve2 Magazin Masası’ programına telefonla bağlanarak, 11 gün hastanede kaldığını açıklamıştı.

 

bestemsu ozdemır

 

Bestemsu Özdemir, önceki gün aynı hastaneydi. Basın mensuplarının “Çok geçmiş olsun. Bir sorun yoktur umarız. 'Hastalığınız mı tetikledi acaba?' diye düşünmüştük" demesi üzerine Özdemir, “Yok, Allah korusun. O zor süreç geride kaldı, gayet iyiyim. O hastalığımdan eser yok. Teyzem rahatsız, onu ziyarete geldim. Ailecek buradayız. Birkaç gün burada kalacak teyzem” dedi. Bestemsu Özdemir, sevgilisi Serkan Mehmet Durdu ile araca binerek, hastaneden ayrıldı.

 

 

 

Yeni projesi hakkında konuştu

 

 

Bestemsu Özdemir, geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı'nda bir AVM çıkışı objektiflere takılmış, kadrosunda yer aldığı proje hakkında şöyle konuşmuştu; "İlk kez bir komedi filminde oynuyorum. Bana bu zamana kadar hep drama geliyordu, ilk kez komedi geldi. Çok mutlu oldum çünkü istediğim bir şeydi komedi. Genelde gelen teklifleri seçerim, kurallarım yok. Zaten hangimizin var ki? Türkiye’de değil tüm dünyada sınırlar belli. Role inandığın bir şey varsa yapıyorsun ama inanmadığın iş ise yapmıyorsun." ifadesini kullandı.