728x90
Pearl Naval Group'a Prestijli Ödül! Yılın En İyisi Seçildi!

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Türkiye'nin en prestijli ödüllerinden Engelsiz Yaşam Vakfı yılın en iyileri ödül töreninde bu yıl en iyi denizcilik firması Pearl Naval Group seçildi. 

 

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Türkiye'nin en prestijli ödüllerinden biri olan Engelsiz Yaşam Vakfı yılın en iyileri ödül töreni dün akşam düzenlenirken, bu yıl 12.si düzenlenen ödül töreninde ödüller sahiplerini buldu. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Türkiye'nin en prestijli ödüllerinden Engelsiz Yaşam Vakfı yılın en iyileri ödül töreninde bu yıl en iyi denizcilik firması Pearl Naval Group seçildi. 

 

Pearl Naval Group Engelsiz Yaşam Vakfı 12. yılın en iyileri gecesinde, 2021 yılının en iyi çıkış yapan denizcilik firması seçildi. Denizcilik ve lojistik alanlarında global olarak önemli bir marka haline gelen Pearl Naval Group Engelsiz Yaşam Vakfı 12. yılın en iyileri gecesinde, 2021 yılının en iyi çıkış yapan denizcilik firması seçildi. Ödülü Pearl Naval Şirketler Grubu Başkanı Gürhan Burak Alkoç aldı. Her geçen gün hizmet ağına bir yenisi ekleyen, ağını genişleten Pearl Naval Group, geçen sene kurduğu acentelik şirketlerine bir de lojistik şirketi ekledi. Ayrıca 2022 yılında farklı stratejik birlikteliklere doğru yelken açtıklarını ve yeni girişimlerin temellerini attıklarını da ifade ettiler 

 

pearl naval group yilin en iyi denizcilik firmasi secildi